Cudowna moc srebra 0
Cudowna moc srebra

Rzeka Ganges w Indiach to gigantyczny ściek. Pływają w nim śmieci, truchła, brudy i ciała ludzkie – bo właśnie tam dokonuje się pochówków. W Gangesie ilość bakterii e coli 30 000 razy przekracza polskie normy. A mimo to wodę z Gangesu pije kilkadziesiąt milionów ludzi. Służy do przemywania ran, leczenia owrzodzeń, leczenia wrzodów, żylaków i egzem. Jak to możliwe? - Zawiera ogromne ilości tlenu i srebra!

To żadna rewelacja ale fakt potwierdzony naukowo - srebro ma wartości biobójcze, to bezlitosny eksterminator dla wirusów grzybów, patogenów, bakterii. Zwalcza ok 600 patogenów, podczas gdy antybiotyk zaledwie kilkanaście....

Tlen też potrafi wiele. To ogromna siła, daje życie ale potrafi też zabijać.

Dr Krzysztof Słoń polski naukowiec, chemik z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, wynalazca sześcionitrosilveru, materiału wybuchowego pozwalającemu rakietom wylecieć w kosmos rozpoczął współpracę z Colway. Stworzył nowatorską metodę, dzięki której postanowił połączyć ze sobą na nowo dwie naturalne siły – srebra i tlenu.

Zainspirował się wspomnieniem sprzed wielu lat. Zaraz po ukończeniu studiów odwiedził wiele polskich zakładów chemicznych. Podczas tych wizyt wszędzie dowiadywał się jednego i to w sposób szczególny utkwiło mu w pamięci - „wszystkie procesy utleniania zachodzą wyłącznie na metalach!”. Wiedział też, że spośród tych metali, srebro wyróżniają mocne właściwości bakterio i grzybobójcze. Po latach, zaczął myśleć o nowym, jeszcze skuteczniejszym niż stosowane dotychczas połączeniu tlenu i srebra, dwóch potężnych bakteriobójczych substancji. Tak powstał mały – cudowny preparat, który firma Colway nazwała „Eliksirem dr Słonia”.

To kosmetyk leczniczy, którego nie używa się na co dzień, ale który w nagłych wypadkach powinien znaleźć się w każdej domowej apteczce. Płyn w formie aerozolu zawierający ingrediencję srebra i tlenu. Wystarczy RAZ (!) prysnąć nim miejsce chorobowo zmienione, żeby zaledwie w ciągu kilku godzin zahamować rozwój wielu stanów chorobowych skóry.

Eliksir pomaga nawet w takich stanach, na które nie ma skutecznych leków. W zarodku hamuje procesy powstawania czyraków, wrzodów, egzem. Zwalcza bakterie i grzybice (nawet narządów płciowych !). Przyspiesza gojenie ran, także tych pozabiegowych, znosi objawy nieuleczalnych chorób, takich, jak np. niektóre odmiany łuszczycy.

Zwalcz trądzik SKUTECZNIE !

W oceanzone oferujemy naturalne i skuteczne produkty z nanosrebrem i takim, oprócz Eliksiru d Słonia jest Colagen Natywny Gold – zawierający w składzie m.in. kolagen rybi (odmłodzenie skóry), złoto i srebro koloidalne. To bardzo skuteczny preparat do leczenia trądziku, zmian skórnych i przebarwień. Oferujemy też mgiełki i toniki Argentum (Aura Herbals) a także doskonałej jakości Srebro Ochronne (NSP). Wszystkie te produkty znajdziecie w zakładce nano srebro.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl