Pij zdrową wodę! 0
Pij zdrową wodę!

Pij zdrową wodę

Polecamy picie „żywej wody” przygotowanej z Wapna koralowego firmy Hanoju. Wapno z koralowca od HANOJU to w pełni naturalny proszek kopalny pochodzący z subtropikalnej wyspy Okinawa. Produkt charakteryzuje się bardzo wysoką zawartością wapnia, czyli niezwykle istotnego, ze zdrowotnego punktu widzenia, minerału dla ludzkiego organizmu. Wapno koralowe zawiera w swoim składzie również inne pierwiastki śladowe, wśród których najważniejsze to magnez, cynk, żelazo i potas. W przeciwieństwie do hodowlanego koralowca morskiego, który zawiera sztucznie zwiększoną zawartość magnezu, proszek z koralowca z wyspy Okinawa jest produktem naturalnym.

Systematyczne stosowanie tego dobrotliwego dla naszych organizmów produktu zapobiega: artretyzmowi, chorobom serca, osteoporozie, zbyt wysokiemu cholesterolowi, wypłukiwaniu wapnia z kości, chorobie Alzheimera, kamieniom żółciowym, kamieniom nerkowym,złemu trawieniu, bólom głowy, podniesieniu ciśnienia krwi,egzemom, zbyt wysokiemu poziomu kwasowości i wielu innym chorobom wynikającym z niedoboru wapnia.

Najlepiej rozmieszać proszek w 2 litrach przegotowanej wody. Zostawić na noc i pić w ciągu dnia bez osadu. W pierwszym tygodniu 1 g. na dzień. Od drugiego tygodnia 2 g. a począwszy od 3 tygodnia należy używać między 3-4 g. dziennie.

Zdrowiu, urodzie i odporności pomoże picie wody o smaku cytrynowym z rozpuszczalną Witamina C z kolagenem z Colway.

To naturalna i w 100 proc przyswajalna witamina. Większość podobnych produktów  dostępnych w aptekach to syntetyczne kwasy askorbinowe. Wchłaniają się w zaledwie kilku (!) procentach. W odróżnieniu od nich, ta witamina  C jest całkowicie przyswajalna przez ludzki organizm. 

W saszetce jest 1250 mg witaminy z dzikiej róży i 1000 mg naturalnego kolagenu. Kolegen pomaga utrzymać piękną skórę i zdrowe stawy.

Oba te produkty znajdziecie w naszym SKLEPIE oceanzone.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl