Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Better You to brytyjski producent innowacyjnych suplementów naturalnych o błyskawicznej wchłanialności, aplikowanych przez skórę lub błonę śluzową jamy ustnej, trafiających prosto do krwiobiegu. Najbardziej znane suplementy BetterYou to aplikowana pod język witamina D i magnez w sprayu, do stosowania na skórę a także w postaci olejku i płatków do kąpieli. Preparaty BetterYou wyróżniają się od ich szybkim i dobrym wchłanianiem.

 

Marka BetterYou oferuje nie tylko nowoczesne, ale zarazem bezpieczne suplementy, ale też oparte na naturalnych składnikach. Twórcy wyjątkowych suplementów oferowanych przez BetterYou pracują w oparciu o przekonanie, że tylko naturalne składniki mogą być dobrze wchłonięte a co za tym idzie, lepiej wykorzystane przez nasz organizm.


 Producent BetterYou jest znany z tego, że wiele czasu i uwagi poświęca badaniom i próbom klinicznym. Badania dotyczą działania i skuteczności skórnej terapii magnezowej i suplementacji podjęzykowej. Oferuje witaminę C do stosowania pod język a także mulitiwitaminę i witaminę B12 z chromem i zieloną herbatą.

Better You współracuje z instytucjami takimi jak Cardiff University, HFL Sports Science, St Mark’s Hospital (NHS) oraz The Medasso Clinic (Rumunia) i Magnesium Health Institute (Holandia).

 

Suplementy BetterYou nie zawierają soi, cukru. Są bezpieczne dla wegetarian, chorych na celiaklię i cukrzycę.

Ich walory są stale nagradzane kolejnymi nagrodami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl